Mandale, mandala

Przez wiele wieków w wielu kulturach (np. W Tybecie) Mandala służy jako narzędzie ułatwiające medytację. Proponowane tutaj są różne style i poziomy trudności, od kompleksu do złożonego!

Dzieci: Ponieważ mandala nie jest literalną reprezentacją rzeczywistości, dzieci mogą w pełni cieszyć się ich kreatywnością. Nie muszą się martwić wyborem odpowiedniego koloru zielonego na drzewa lub koloru błękitnego nieba. Mandala może mieć wszystkie kolory tęczy. Lub tylko ich ulubiony kolor. Kolorystyka mandali to świetny sposób, aby zakończyć zajęcia i pomóc dzieciom się rozwijać.

Jego wniosek był taki, że niezależnie od tego, co wierzysz w te rzeczy, zachowuj się między sobą a Bogiem. Błogosławiony ten, który nie potępia się tym, co on zaakceptuje. Kto ma wątpliwości, jest potępiony, jeśli jedzą, ponieważ ich jedzenie nie pochodzi od wiary; I wszystko, co nie pochodzi z wiary, jest grzechem "(Rzymian 14: 22-23). Paweł podkreślił znaczenie posiadania czystego sumienia w sprawach, które nie były grzeszne.

Poprzez koordynowanie tego, co widzi w kręgu pola widzenia z kinestetycznymi wiadomościami z jego ciała, tworzy on poczucie samego siebie jako ciała fizycznego. To podstawowe poczucie jaźni jako przedmiotu jest wyrafinowane przez doświadczenie i dojrzewanie. Niemniej wydaje się, że znosi to w dorosłości. Poczucie, któremu "zamieszkam w mojej głowie, jest prawdopodobnie wynikiem tych samych informacji wizualnych, otoczonych okólnym obszarem widzenia. Wydaje się logiczne, że to podstawowe poczucie jaźni jest naszym podstawowym wizerunkiem, do którego często nawiązujemy, nie mając świadomości, że tak robimy. Ponieważ pole widzenia jest okrągłe, kręgi stają się związane z tym podstawowym doświadczeniem wizualnym naszego fizycznego ja.

Profesjonalny artysta, Reiki Master, Terapeuta sztuki, Kreatywny projektant i murali z "Difference Days" (promowanie firmowych imprez firmowych odpowiedzialnych społecznie). Prowadzi ogólnonarodowe wykłady na temat korzyści płynących ze stosowania technik sztuki terapeutycznej, aby promować pozytywne zdrowie psychiczne. Z klasy do sali posiedzeń ". Nikki ułatwia C.P.D. Kursy i z siedzibą w Killorglin Co. Kerry i można się z nimi skontaktować pod adresem nroberts099 @.
Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Korzyści zdrowotne – mandale, mandala

Tworzenie mandali – mandala: jak tworzyć