Tworzenie mandali – mandala: jak tworzyć

Pobierz szablon mandali; Jeśli nie masz, narysuj okrąg na pustej kartce z kompasem lub czymś okrągłym (np. Miską) jako przewodnikiem.

Ten twórczy tatuaż zawiera anagram wraz z ciemnymi liniami i cieniowanie, aby urodzić Mandalę. Linii geometrycznych i cieniowania sprawia, że ​​Mandala wygląda jak połączenie kwiatów i liści i jest wielkim tatuażem, aby pokazać się na siłowni. Więc jeśli Mandala wiele Ci znaczy i masz anagram, który ma również znaczące znaczenie, to jest odpowiedni tatuaż dla Ciebie. Upewnij się, że artysta tatuaż ma szalone umiejętności, zanim spróbujesz dostać ten na ciele!

Mandale są złożone, abstrakcyjne, z jednym możliwym do zidentyfikowania punktem środkowym i szeregu symboli, kształtów i form promieniujących na zewnątrz. Słowo pochodzi od sanskrytu i oznacza "koło". Sanskryt jest najstarszym z 22 języków Indii, a językiem liturgicznym hinduizmu i buddyzmu. Mandala jest prawdopodobnie najbardziej podziwianym i omawianym symbolem buddyjskiej religii i sztuki. Słowo "mandala", podobnie jak "guru" i "joga", stało się częścią języka angielskiego.

Możesz pomyśleć o mandali jako ożywionym energetycznie, o sposobie stworzenia ścieżki do pożądanego stanu istnienia. Jaki stan istnienia chcesz stworzyć? Może chcesz doświadczyć wewnętrznego spokoju, a może po prostu chcesz użyć okrągłego wzoru, aby wyrazić swoją sztukę. W dowolnym celu wybierzesz pracę z mandalą, wiedz, że możesz to osiągnąć poprzez barwienie mandali.

Ten tatuaż jest lub większy i wielki kawałek udo. To wielowymiarowe i wspaniałe, ale w większości może to być tatuaż do prywatnego oglądania w wyniku jego lokalizacji. Ten tatuaż jest idealny dla tych, którzy nie lubią zwracać na nie uwagi, ale cieszą się duchowością i tatuażami. Ponadto, ten tatuaż sprawia, że ​​najlepiej ton skóry i cieniowanie, aby stworzyć głębię i efekt 3D. To świetny tatuaż Mandali dla tych, którzy chcą być przypominani o wszechświecie każdego dnia.Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Korzyści zdrowotne – mandale, mandala